Zdjęcia ślubne – sesja kościelna i plener

zdjęcia ślubne Bydgoszcz

Sesja kościelna i plenerowa

Fotografie to zaklęte wspomnienia utrwalone na papierze. Zapewne każdy raz na jakiś czas chcąc przypomnieć sobie momenty z ceremonii ślubnej czy wesela sięga po zdjęcia z sesji kościelnej, jak i plenerowej. Dlatego tak istotne jest wybranie dobrego fotografa, który odpowiednio uchwyci ulotne chwile. Fotograf musi umieć odczuwać emocje, osób uwietrznionych na zdjęciach – to fotograf jest magikiem, który czaruje obrazami ukazującymi szczęście ludzi wokół.

Dobranie odpowiedniego miejsca na sesję plenerową jest bardzo istotne. W województwie wielkopolskim jest wiele pięknych miejsc, które można wykorzystać jako tło dla zdjęć ślubnych. Zarówno mogą być to miasta, takie jak Bydgoszcz, Poznań czy Toruń, ale także zakątki, w których króluje natura. Wybór zależy od Pary Młodej, a dobry fotograf poradzi sobie w każdym terenie. Fotografie, jak i wszelkie zdjęcia powinny ukazywać piękno danej chwili, Pary Młodej i miejsca,w którym odbywa się plener. W Bydgoszczy i w Poznaniu jest wiele pięknych miejsc oraz zakątków,w których można zrobić ciekawą fotografię ślubną. Ważną sprawą jest także, dobranie miejsca, które jest uniwersalne i wiele motywów można ze sobą połączyć i wykorzystać. Pole maków – piękne ale co więcej? Fotograf to także osoba podpowiadjąca Nowożeńcom, co zrobić by ich sesja była niezapomniana i ciekawa na tle innych.
Do jednych z ważniejszych fotografii zalicza się zdjęcia z sesji kościelnej. Są one później często przeglądane i wspominane przez małżeństwa. To tam w końcu odbywa się przysięga małżeńska, którą fotograf ślubny uchwyci na zdjęciach. Warto powierzyć taką rolę dobremu fotografowi, ponieważ są to niepowtarzalne chwile w życiu. Fotograf ma tylko jedną szansę by uchwycić zakładanie obrączek, czy moment przysięgi. Zdjęcia w kościele są najtrudniejszą ze wszystkich sesji w pakiecie zdjęć weselnych. Światło lamp i świec w kościele w 80% nie jest sprzyjające, wszystko jest wielobarwne od witraży bądź żółte od sztucznego światła. Sesja kościelna to nie lada wyzwanie dla każdego fotografa.

Roman Jagodziński

Należę do osób, które mają to szczęście, że praca jest życiową pasją. Dlatego do każdej fotografii na czy zdjęcia przykładam bardzo dużo uwagi. Satysfakcją z pracy jest dla mnie zadowolenie Klientów. Staram się zawsze spełniać ich wymagania dotyczące jakości oraz tworzenia zdjęć i fotografii. Jestem fotografem, który kocha to co robi.
Zdjęcia ślubne, sesje kościelne, plenerowe, jak i wszystkie fotografie wykonuję przeważnie w obrębie województwa wielkopolskiego. Jednak to nie oznacza, że w grę wchodzi tylko Bydgoszcz czy Poznań. Na życzenie Klienta możemy pojechać także poza wymieniony wcześniej obręb – lubię odkrywać nowe, piękne miejsca w naszym malowniczym kraju.

Powrót do Artykuły

Poprzedni artykuł: Roman Jagodziński – Fotografia ślubna Poznań i Bydgoszcz