Trendy ślubne w 2019 roku!

Trendy ślubne

Trendy ślubne

Każdego roku coś nowego staje się modą, bądź odwrotnie odchodzi w zapomnienie. Coraz to nowe pomysły na zorganizowanie niezapomnianej uroczystości są stale wymyślane przez specjalistów ds. planowania ślubów. Podobnie jest z trendami dotyczącymi samych zdjęć ślubnych i wyborze fotografa ślubnego w Poznaniu i Bydgoszczy. W trosce o naszych klientów staramy się zaproponować ciekawe i niepowtarzalne pomysły na fotografie ślubne.

Dmuchawce, latawce, wiatr…

Zdjęcia ślubne na łonie natury to coś bez czego nie może obyć się żadna sesja ślubna. Plenery, polna łąka usiana kwiatami, Panna Młoda która we włosy na pleciony wianek z kwiatów… To tylko kilka z wielu przykładów zastosowania natury w fotografiach ślubnych w Poznaniu i Bydgoszczy. Kwiaty na stołach ślubnych to także must-have każdej dekoracji. Czasami lepiej zamiast kwiatów wybrać takie dziko rosnące, podobne do tych z których w dzieciństwie zrywało się na łące.

Weselne DIY

Rzeczy robione ręcznie przeżywają obecnie swój renesans. Jak powszechnie wiadomo uroczystość weselna jest niestety dość kosztowna. Koszt ozdoby sali, stołów zaczyna się już do 500zł. Czasami warto zrezygnować z kupowania gotowych ozdób-można je wykonać także ręcznie. Ciekawym pomysłem jest wywołanie wspólnych zdjęć Państwa Młodych i udekorować nimi stoły. To samo tyczy się tzw. stroików, wazonów z kwiatami, świec.

Ciekawą alternatywą dla świeczników są np latarenki z małymi podgrzewaczami-są niezwykle efektowne. Wszystkie te rzeczy możemy wcześniej zamówić w hurtowniach i sklepach internetowych w dużo niższych cenach a później oczywiście wykorzystać w nowym domu. Do pomocy w przystrojeniu sali z pewnością włączy się rodzina i przyjaciele.

Dobrym pomysłem jest wykorzystanie również tzw kul ledowych. Można nimi w niezwykle okazały sposób przystroić salę weselną. Takie girlandy to także inwestycja na przyszłość. Można je zawsze wykorzystać do przyozdobienia naszego przyszłego mieszkania lub domu.

Efekt WOW

Każda Panna Młoda pragnie aby jej zdjęcia ślubne były jak najbardziej efektowne. Na rynku ślubnym występuje wiele gadżetów i dodatków dzięki którym fotograf ślubny Poznań i Bydgoszcz będzie mógł uchwycić tzw. efekt WOW. Pamiętajcie że tylko konfetti zapewni nam taki efekt!

Niezwykłe zdjęcia możemy wykonać dzięki czemuś to z pozoru może wydawać się zabawą dla dzieci. Mowa o bańkach mydlanych! Dzięki nim zdjęcia wydają się niemal bajkowe. Ich koszt jest niewielki, ale za to efekt spektakularny.

para młoda

Następną atrakcją którą można wykorzystać do uzyskania niezwykłych zdjęć ślubnych to tzw. zimne ognie. Możemy ich używać przez cały rok, nie tylko w okresie karnawału. Dzięki nim zdjęcia wyglądają niezwykle okazale. Świetnie sprawdzają się także podczas zdjęć nocnych oraz zdjęć w tańcu. Obecnie możemy zaopatrzyć się nawet w zimne ognie w kształcie serca! Wasz fotograf ślubny Poznań lub Bydgoszcz na pewno uwieczni te niezwykłe chwile z użyciem tak efektownych dodatków.