Fotografia ślubna zimą

Fotografia ślubna zimą

Sesja w zimie

Zima to piękna pora roku! Jeśli Twój ślub odbywa się akurat w tej porze roku, to okazja, aby Twoja sesja ślubna była naprawdę wyjątkowa. Ślub to jeden z najważniejszych dni, które przeżywamy w swoim życiu! Aby pamiętać te chwile na dłużej z pomocą przychodzi fotografia ślubna, to właśnie dzięki niej możemy uchwycić i utrwalić to co ulotne. Zimowy czas sprzyja romantycznemu klimatowi takich zdjęć.

Zimowa sceneria

Zima nie jest popularnym okresem brania ślubów, jednak z punktu widzenia fotografa jest to wielki minus. Zdjęcia plenerowe wykonane w tym okresie to szansa na prawdziwie magiczną scenografię i oprawę fotografii ślubnej. Szczególnie pięknie wyglądają zdjęcia, które wykonane są w plenerze podczas gdy na ziemi leży świeży, biały śnieg!

Romantyczne ujęcia

Dzięki temu, że ta pora roku nie jest tak popularna wśród Młodych Par sprawia, że sesje ślubne w zimowej oprawie są bardzo oryginalne i niepowtarzalne! Aura związana z białym puchem leżącym na ziemi i ośnieżone drzewa idealnie komponują się suknią ślubną Pani Młodej! To szansa na eleganckie fotografie ślubne, które będą niezwykła pamiątką tego ważnego w życiu wielu osób dnia.

Białe tło

Zimowa aura ma jeszcze jedną bardzo dużą zaletę, a mianowicie białe tło, które w niesamowity sposób odbija światło i kontrastuje z kolorami. Warto wykorzystać to w fotografii ślubnej i zastosować kolorowe dodatki i rekwizyty! Taka zabawa kolorami daje szeroki wachlarz możliwości, a sesje mogą być organizowane z motywem przewodnim, który dostosowany będzie do oprawy wesela.

Roman Jagodziński – Fotograf ślubny Poznań i Bydgoszcz

Jako fotograf ślubny, Poznań i Bydgoszcz są niezwykłymi miejscami, w których zimowe sesje wyglądają fenomenalnie! Te miasta są dla mnie inspiracją i kopalnią nowych pomysłów. Fotografia ślubna wykonana w Poznaniu czy fotografia ślubna w Bydgoszczy wykonana zimą daje możliwość na naprawdę fenomenalne ujęcia.

Jestem osobą, która kocha to co robi, dlatego nie straszne mi żadne warunki atmosferyczne! Cenię profesjonalizm, a w przypadku sesji zimową porą, staram się zapewnić jak najlepsze warunki dla Młodej Pary, której szczęście uwieczniam na zdjęciach. Fotografia ślubna Bydgoszcz oraz Poznań to moje główne lokalizacje, w których wykonuje moją pracę. Jestem jednak człowiekiem, który lubi nowe doświadczenia i jestem otwarty na współpracę w innych lokalizacjach.

Poprzedni artykuł: Wybór odpowiedniego miejsca – fotografia ślubna Poznań i Bydgoszcz