Fotografia ślubna w Poznaniu? Pomysły na scenerie

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Sesja w Poznaniu

Poznań to cudne miasto pełne zabytków i ciekawych miejsc, które znakomicie nadają się na wyjątkowe fotografie ślubne. Dzięki pomysłom, jakie mam w ofercie, Para Młoda zdecydować może się na romantyczne zdjęcia w parkach, przy też na dworach i zamkach, jak i na takie bardziej szalone i wesołe. Które miejsca sprawdzą się najlepiej? Tym razem skupimy się właśnie na Poznaniu mimo, że Bydgoszcz też ma swoje super lokalizacje!
Oto kilka propozycji.

Może natura?

Zdecydowanie bardziej interesują nas pejzaże? Tak? W takim razie ciekawym wyborem może być Park Sołacki, znajdujący się w willowej dzielnicy Poznania. Lokalizacja jest na tyle malownicza i różnorodna, że fotograf ślubny z Poznania bez problemu odnajdzie tam pomysły na nietuzinkowe kadry.
Park wykonany jest w krajobrazowym ,,stylu angielskim”. Obecnie na terenie parku znajduje się tam aż około 3 tysiące drzew i ponad 12 tysięcy gatunków krzewów. Nie można zapomnieć również o Stawach Sołackich. Mówi się, że Wrocław to miasto mostów, ale na pewno w tym miejscu Para Młoda może w otoczeniu drewnianych mostków i kładek robić sobie fantastyczne fotografie ślubne na terenie Poznania. Przy alejkach miniemy z kolei ławki oraz latarnie, które są rodem stylizowane na te z początku wieku XX. Opcji jest tam bardzo dużo dlatego – fotografia ślubna Poznań – Nie ma sprawy! Godnych uwagi miejsc w Stolicy Wielkopolski jest co nie miara.

Rynek w Poznaniu i Stare Miasto

Jeżeli planujemy fotografie ślubne w mieście Poznań, to pierwszym narzucającym się wyborem wydaje się być okoliczny rynek i bliska lokalizacja Starego Miasta. Piękne, kolorowe, zadbane kamieniczki, ratusz i mnoga ilość kawiarni dodadzą każdej fotografii ślubnej uroku i tamtejszego klimatu. Warto pomyśleć również o meandrach Starego Miasta i zabłądzić w jego uliczkach. Doda to naszym fotografiom ślubnym magii i spontaniczności.

Palmiarnia Poznańska

Fotografia ślubna w Poznaniu może być wykonywana też w miejscowej, popularnej palmiarni, która znajduje się w Parku Wilson. Warto wspomnieć, że Palmiarnia Poznańska jest jedną z najbardziej imponujących w całej Europie. Jeżeli, ktoś lubi naturę i zieleń, to na pewno znajdzie tu wiele ciekawych pomysłów na zdjęcia.

Fotograf ślubny Poznań? Może zaproponować Ci również sesje w stylu industrialnym

Dosyć dużą popularnością w sesjach ślubnych cieszą się też budynki przemysłowe i poindustrialne pozostałości. Ciekawą propozycją w tym stylu jest Stary Browar – miejsce handlu oraz sztuki, który znajduje się przy ulicy Półwiejskiej. Budynek ten zdobył liczne nagrody związane z architekturą i który ciągle przyciąga zwiedzających z różnych zakątków globu. Sesję można podzielić na pół – 50% zdjęć na zewnątrz, drugie 50% we wnętrzu. Ciekawe oświetlenie i detale dają efekt, że sesja ślubna będzie zupełnie innowacyjna i przykuwająca oko oraz rozpoznawalna.

Roman Jagodziński – Fotograf ślubny Poznań

Patrzeć na świat poprzez kadry – zawsze powtarzam, że najwspanialsze fotografie powstają w głowie, często w momentach, w których akurat nie mamy ze sobą naszego aparatu. Maszynkę do zdjęć trzeba nosić zawsze w naszych umysłach i ćwiczyć fotografowanie zawsze, kiedy jest to tylko możliwe. Nauczyłem się już w pewnym stopniu widzieć to co nas otacza, a nie tylko na to patrzeć. Dostrzegam emocje ludzi wokół mnie, relacje między ujrzanymi przeze mnie przedmiotami, szczegóły i przede wszystkim rzeczy, których nigdy wcześniej nie umiałem dostrzec.
Fotografię ślubną wykonuję na terenie Wielkopolski – w tym wpisie skupiłem się na Poznaniu, ale zajmuję się też fotografią ślubną w Bydgoszczy. Kocham to województwo, kocham te miejsca, to właśnie tu się zadomowiłem i właśnie w tym regionie chce działać jako fotograf ślubny!
Fotografia ślubna Bydgoszcz? Fotograf ślubny Poznań? Nie ma sprawy? Kocham ten obszar na mapie Polski i z miłą chęcią wykonam zdjęcia, które będę wywoływały u Was emocje i będą potem pokazywane wnukom!

Również kochasz Wielkopolskę i potrzebujesz fotografa ślubnego?
Skontaktuj się ze mną!
Roman Jagodziński

Powrót do Artykuły

Poprzedni artykuł: Dobry fotograf? Zdjęcia ślubne? Nie ma sprawy!