Dobry fotograf? Zdjęcia ślubne? Nie ma sprawy!

fotograf ślubny Bydgoszcz

Dobry fotograf

,,Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie nikt by nie zauważył” – to motto przyświeca mi podczas każdej sesji indywidualnej, przy każdym jednym zdjęciu ślubnym, podczas skupianiu się na sesjach kościelnych.
Miejsce? Upodobałem sobie obszar Wielkopolski np. Poznań, Bydgoszcz, ale nie ograniczam się to tych konkretnych miast. Kocham podróżować po moim województwie i odkrywać coraz to nowe miejsca na zdjęcia ślubne plenerowe.

Oczywiście w Poznaniu czy Bydgoszczy jest mnoga ilość urodziwych miejsc godnych uwagi, w których można wykonywać sesje z nowożeńcami. Wybór należy do Państwa Młodych, ale często zdarza się, że Małżonkowie proszą o radę, bądź nawet o wybór miejsca na wykonanie sesji. Fotograf ma tysiące pomysłów na minutę, co do miejsca wykonania zdjęć plenerowych, na ich temat przewodni, znaczenie, przekaz. Wszystkie wykonane kadry powinny pasować do ich zainteresowań, rzeczy, które sprawiają, że sesja ta zostanie w ich głowach do końca życia.
Zdjęcia ślubne są teraz nieodłączną częścią każdej tego typu ceremonii. Jeden fotograf lepiej czuje się w wykonywaniu reportażu ślubnego z wesela inny preferuje sesje kościelne a trzeci sesje plenerowe – ale jak to mówią: nie liczy się to by mieć same dobre karty, lecz by umiejętnie grać całą talią ! Całokształt wykonanej przez nas pracy musi wypaść znakomicie i nienagannie.

Fotograf Roman Jagodziński – sztuka fotografii ślubnej widziana obiektywem i sercem

Wielkopolska – Poznań, Bydgoszcz ale nie tylko – w tym właśnie obszarze geograficznym Polski już dawno temu się zakochałem i to właśnie tutaj spełniam się jako artysta malujący kadry obiektywem, wykonując cały pakiet zdjęć ślubnych – przygotowanie, zdjęcia w kościele, reportaż z wesela oraz ślubne sesje plenerowe. To właśnie w Wielkopolsce spotykam przyszłe zakochane pary, które niedługo później staną na ślubnym kobiercu, a jeszcze później zostają ukazani na swoich portretach ślubnych w najpiękniejszych miejscach w Wielkopolsce i okolicach – oraz w momencie gdy mówią sobie na całe życie TAK.
Do każdej fotografi z osobna wkładam całe serce i wzbijam się na wyżyny swoich umiejętności, by fotografia ślubna, którą tworzę i prezentuję, wzbudzała emocje i wywoływała uczucia. Zdjęcia ślubne w Poznaniu? Fotografia ślubna w Bydgoszczy? Sesje kościelne w Wielkopolsce? To wszystko gwarantuję i obiecuję profesjonalizm, na każdym pojedyczym zdjęciu.

Też kochasz Wielkopolskę i potrzebujesz fotografa ślubnego?
Skontaktuj się ze mną!
Roman Jagodziński

Powrót do Artykuły

Poprzedni artykuł: Zdjęcia ślubne Poznań – niedoceniany reportaż ślubny