Dlaczego fotografia jest bliska mojemu sercu?

fotografia ślubna Poznań 8

Fotografia – moja pasja

,,Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą aparat i dlaczego robię zdjęcia. Wówczas odpowiadam „a dlaczego Ty jesz”?” – James Lalropui Keivom. Cytat obrazuje to, co czuje moje serce, kiedy mam okazję zatrzymywać momenty w kadrach. Kocham fotografię za wstrzymanie ulotności chwili, za to, że przedstawione zdjęcie nigdy nie jest kopią innego, bo nie ma dwóch takich samych chwil. Czy fotografuję na weselach, czy robię sesje plenerowe – za każdym razem raduję się zaistniałą chwilą i tym, że ten moment już na zawsze zostanie zapamiętany.

Fotografia ślubna Bydgoszcz i Poznań

Dlaczego akurat zdjęcia ślubne? Odpowiedz jest jedna! Ślub to jedno z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka, jest to jeden dzień pełny emocji, wzruszających momentów, które odczuwamy raz w życiu, tego wzruszenia i tej adrenaliny nie jesteśmy w stanie powtarzać. Uwielbiam współpracować z ludźmi, którzy przeżywają właśnie te wspaniałe dla nich chwile.

Czy jestem dobrym fotografem? Nie mnie to oceniać – robię wszystko by dawać z siebie zawsze 100%! Działam na terenie Wielkopolski: Poznania oraz Bydgoszczy i okolic. Kocham te miejsca i lubię oddawać na zdjęciach ich piękno. Jeżeli tylko udaje się to połączyć z fotografiami ślubnymi – cieszę się jeszcze bardziej!

Fotograf Roman Jagodziński – fotografia ślubna odczuwana sercem i obiektywem.

W rytm piosenki Indios Bravos: ,,Lubię te dni, gdy upał dusi, i lubię kiedy nie ma słońca, lubię deszczowe letnie ranki, i lubię kiedy mróz mnie kąsa –Lubię to!” Nie ważne czy lato czy zima, każda pora roku ma w sobie coś pięknego, co pozwala mnie jako fotografowi ślubnemu z Bydgoszczy oddać aktualny stan wokół Nas. Tak samo lubuję się w pięknym, białym śniegu jak w upalnej, letniej pogodzie. Każda pogada ma w sobie coś wyjątkowego, co można wykorzystać w czasie robienia zdjęć ślubnych na terenie całej Wielkopolski. Dziękuję wszystkim, którzy obdarzaj mnie zaufaniem i wybierają właśnie mnie na swojego fotografa ślubnego. Od początku swojej przygody z fotografią staram się wykonywać swoje zdjęcia profesjonalnie i indywidualnie dla każdego z Państwa.

Do każdej fotografii z osobna wkładam całe serce i wzbijam się na wyżyny swoich umiejętności, by fotografia ślubna, którą tworzę i prezentuję, wzbudzała emocje i wywoływała uczucia. Zdjęcia ślubne w Poznaniu? Fotografia Ślubna w Bydgoszczy? Sesje kościelne w Wielkopolsce? To wszystko gwarantuję i obiecuję profesjonalizm, na każdym pojedynczym zdjęciu.

Też doceniasz magię chwili i potrzebujesz fotografa ślubnego?
Skontaktuj się ze mną!
Roman Jagodziński

Powrót do Artykuły

Poprzedni artykuł: fotografia ślubna Bydgoszcz – Znajome miejsca