Fotografia ślubna Bydgoszcz – Znajome miejsca

fotografia ślubna Bydgoszcz

Fotografia ślubna – jak to się zaczęło?

Jak śpiewa Kortez: ,, Hej wy, czy jeszcze pamiętacie, podmiejski park, jak tamte miejsca były nasze, jak u stóp mieliśmy cały świat […].” Słowa tej piosenki przypomniały mi ten dzień, w którym po raz pierwszy zafascynowałem się fotografią. Ten podmiejski park, w którym spędzałem czas za młodu, miejsce, które dawało mi tak wiele natchnienia, do tworzenia obrazów mijających wokół mnie chwil, które nigdy więcej się nie wydarzą, bo jak wiemy ,,Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy. [..]”. Od zawsze kochałem fotografować w szczególności na terenie Wielkopolski w Poznaniu czy w Bydgoszczy.


Jak zostałem fotografem ślubnym? Od zawsze byłem zakochany w uchwycaniu jedynych w swoim rodzaju chwil. Śluby i wesela właśnie takie są – jedna przysięga, jedno nałożenie obrączek, jeden wyjątkowy pierwszy taniec! Wszystko na tych uroczystościach jest niebywałe i unikatowe!

Dlaczego fotografia ślubna w Poznaniu i Bydgoszczy?

Od dziecka jestem całym sercem związany z tymi miejscami. Znam ich wszystkie zakamarki – tu się wychowałem, tu jest mój dom. Podpisując swoje foldery – Fotografia ślubna Bydgoszcz, fotografia ślubna Poznań, zawsze się uśmiecham. Dlaczego? Ten uśmiech wynika z tego, że na myśl o tych miejscach zawsze robi mi się cieplej na sercu.
Jako fotograf ślubny z Poznania i oczywiście okolic, zawsze staram się oddać całe piękno naszej, urodziwej Wielkopolski.
Planujesz ślub na terenie województwa Wielkopolskiego? Jesteś z Poznania, Bydgoszczy bądź okolic? Zgłoś się do mnie? Jesteś z innego regionu Polski, a marzy Ci się sesja w tych rejonach? Napisz, zadzwoń ! Postaram się najlepiej jak umiem oddać piękno tych miejsc na fotografiach ślubnych!
Miejsca te są dla Ciebie wyjątkowe? Zabiorę Cię w podróż poprzez fotografie ślubne wykonane w Poznaniu, Bydgoszczy i okolicy! Ta podróż będzie dla ciebie nie zapomniana i zapisana na kartach wspomnień w postaci zdjęć! Będę szczęśliwym człowiekiem, spełniając dla Ciebie rolę przewodnika w tym ważnym dla Ciebie momencie w życiu.
,,Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne.” – Wynn Bullock

Do zobaczenia!
Roman Jagodziński

Powrót do Artykuły

Poprzedni artykuł: Fotografia ślubna w Poznaniu? Pomysły na scenerie