Zdjęcia ślubne – sesja kościelna i plener

Fotografie ślubne to zaklęte wspomnienia utrwalone na papierze. Zapewne każdy raz na jakiś czas chcąc przypomnieć sobie momenty z ceremonii ślubnej czy wesela sięga po zdjęcia ślubne z sesji kościelnej, jak i plenerowej. Dlatego tak istotne jest wybranie dobrego fotografa na ślub, który odpowiednio uchwyci ulotne chwile.

Dobranie odpowiedniego miejsca na sesję plenerową jest bardzo istotne. W województwie wielkopolskim jest wiele pięknych miejsc, które można wykorzystać jako tło dla zdjęć ślubnych. Zarówno mogą być to miasta, takie jak Bydgoszcz, Poznań czy Toruń, ale także zakątki, w których króluje natura. Wybór zależy od Pary Młodej, a dobry fotograf ślubny poradzi sobie w każdym terenie. Fotografie na ślub, jak i wszelkie zdjęcia ślubne powinny ukazywać piękno danej chwili, Pary Młodej i miejsca,w którym odbywa się plener. W Bydgoszczy i w Poznaniu jest wiele pięknych miejsc oraz zakątków,w których można zrobić ciekawą fotografię ślubną.

Do jednych z ważniejszych fotografii na ślub zalicza się zdjęcia ślubne z sesji kościelnej. Są one poźniej często przeglądane i wspominane przez małżeństwa. To tam w końcu odbywa się przysięga małżeńska, którą fotograf ślubny uchwyci na zdjęciach ślubnych. Warto powierzyć taką rolę dobremu fotografowi, ponieważ są to niepowtarzalne chwile w życiu.

Roman Jagodziński – fotografia ślubna

Należę do osób, które mają to szczęście, że praca jest życiową pasją. Dlatego do każdej fotografii na ślub czy zdjęcia ślubnego przykładam bardzo dużo uwagi. Satysfakcją z pracy jest dla mnie zadowolenie Klientów. Staram się zawsze spełniać ich wymagania dotyczące jakości oraz tworzenia zdjęć ślubnych i fotografii na ślub. Jestem fotografem ślubnym, który kocha to co robi.

Zdjęcia ślubne, sesje kościelne, plenerowe, jak i wszystkie fotografie na ślub wykonuję przeważnie w obrębie województwa wielkopolskiego. Jednak to nie oznacza, że w grę wchodzi tylko Bydgoszcz czy Poznań. Na życzenie Klienta możemy pojechać także poza wymieniony wcześniej obręb.

Skontakuj się ze mną

Roman Jagodziński – fotograf ślubny Bydgoszcz i Poznań